Instalační program

Stažení instalace

Stáhněte si instalační program ze stránky https://www.manufactory-lab.com, kde máte dvě volby:

 • Soubor ManufactoryLAB_Setup.exe - velikost 14 MB - jedná se o online instalaci, kdy během procesu instalace budou z internetu staženy požadované komponenty a aplikace třetích stran.
 • Soubor ManufactoryLAB_Setup_Full.zip - velikost 301 MB - v ZIP archivu jsou obsaženy všechny soubory požadované k instalaci a není třeba připojení k internetu.

Postup instalace

 1. Spusťte soubor ManufactoryLAB_Setup.exe.
 2. V úvodním okně Vítá vás průvodce klepněte na tlačítko Další.
 3. Pro pokračování instalace musíte v dalším kroku souhlasit s podmínkami licenční smlouvy. Pokud souhlasíte, vyberte příslušnou volbu a klepněte na tlačítko Další. Pokud nesouhlasíte, ukončete instalace tlačítkem Storno.
 4. Vyberte složku, kam má být systém nainstalován. Ve výchozím nastavení se nabízí složka C:/ManufactoryLAB. Pokud vyberete jinou složku a vybraná složka neexistuje, bude automaticky vytvořena. Klepněte na tlačítko Další.
 5. Vyberte název zástupce pro aplikace v nabídce Windows, standardně Manufactory LAB. Klepněte na tlačítko Další.
 6. V dalším kroku zvolte, zda má být instalován SQL Server Express 2012. Tato součást je vyžadována k funkčnosti aplikací. V případě, že již máte instalovaný SQL Server od firmy Microsoft v minimální verzi 2012 a chcete jej využít, kontaktujte naši technickou podporu. Klikněte na tlačítko Další.
 7. Pro spuštění instalace klepněte na tlačítko Instalovat.
 8. V případě, že nemáte staženu "full" instalaci, bude v tento moment stažen na pozadí ze stránek firmy Microsoft soubor o velikosti cca 140 MB s dalšími aktualizacemi (jejichž velikost se může dle stavu systému měnit).
 9. Proběhne automatická instalace Microsoft SQL Server 2012 Express. Tuto instalaci nepřerušujte. 
 10. Jakmile je instalace dokončena, instalátor automaticky spustí aplikaci Instalace.exe, pomocí které provedete Prvotní nastavení.

Tato nápověda je neustále ve vývoji, stejně jako jsou ve vývoji naše aplikace. Proto pokud nenajdete to, co hledáte, určitě se na nás obraťte a my vám rádi poradíme nebo pomůžeme.